Jak korzystać z podręczników

Materiał zawarty w każdej książce przeznaczony jest do wykorzystania na kursach grupowych lub indywidualnych w wymiarze 100-120 godzin lekcyjnych. Przy kursach krótszych niż 100 godzin można pominąć rozdział powtórzeniowy zadając go do samodzielnego opracowania (np. podczas przerwy wakacyjnej lub międzysemestralnej). Większość ćwiczeń opracowano tak, by można je było wykorzystywać do aktywnej nauki (praca w parach, konkursy, dyskusje). Ćwiczenia, które są bardziej odtwórcze warto zadawać jako prace domowe.

Fragmenty podręczników, przykładowe rozdziały, nagrania do pobrania tutaj

Poniżej znajdą Państwo film ilustrujący pracę z podręcznikiem (cz. I)

Materiały dla lektora

W sprzedaży są materiały dla lektora w formie e-booków z materiałami dodatkowymi (gry, zabawy, obrazki), testami do każdego rozdziału, kluczem do testów i do ćwiczeń oraz dodatkowymi tekstami realioznawczymi, które można wykorzystać na zajęciach.

Fragment Materiałów dla lektora do I cz. podręcznika

Fragment Materiałów dla lektora do II cz. podręcznika

Fragment Materiałów dla lektora do III cz. podrecznika

Uwaga! II wydanie pierwszej części Od A do Ja!

Od 1 października 2016r. w sprzedaży jest dostępna uaktualniona, poprawiona wersja I części podręcznika. Zachęcamy do zakupu II wydania lub pobrania erraty do I wydania: ERRATA

W materiałach do pobrania ze strony są już wersje uaktualnione przykładowego rozdziału, audiokursu, klucza do ćwiczeń, nagrań i niezbędnika.