Anna Wrzesińska

Absolwentka Rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego, stypendystka Instytutu im. A. Puszkina w Moskwie, egzaminatorka międzynarodowych certyfikatów językowych TELC, założycielka Centrum Języka Rosyjskiego „Rosjanka” i absolwentka Akademii Zarządzania dla właścicieli szkół i metodyków (PTI).

Jako lektorka i metodyk języka rosyjskiego pracuję od 2006 roku. Już na początku mojej pracy zauważyłam brak podręczników dla osób dorosłych, które byłyby odpowiednie pod kątem metodycznym i merytorycznym.

Podręczniki „Od A do ja” opracowałam tak, by były czytelne, przejrzyste oraz zawierały słownictwo i zwroty naprawdę przydatne w życiu codziennym człowieka aktywnego zawodowo i towarzysko.

Najbardziej cieszy mnie to, że osoby korzystające z podręczników nie tylko szlifują znajomość języka rosyjskiego, ale też poszerzają swoje horyzonty, zdobywają wiedzę przydatną na co dzień oraz poznają samych siebie.

FORMULARZ KONTAKTOWY    Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy lektorów i nauczycieli języka rosyjskiego.

    Jeśli macie Państwo uwagi co do zawartości merytorycznej oraz formy podręczników i/lub chcielibyście zadać jakieś pytanie, piszcie śmiało.

    Pozdrawiam serdecznie

    Anna Wrzesińska