Kompleksowy kurs języka rosyjskiego
dla osób dorosłych  


Jeśli chcesz nauczyć się współczesnego, żywego języka rosyjskiego i szukasz podręczników, które łączą przydatną wiedzę, najnowszą metodykę oraz wygodę użytkowania - to świetnie trafiłeś (-aś)! "От а до я" to seria podręczników, zeszytów ćwiczeń i notatników w jednym stworzona po to, aby ułatwić Ci naukę oraz sprawić, że będzie ona przyjemnością!


Jeśli jesteś lektorem języka rosyjskiego - reklama jest zbędna. Po prostu na takie podręczniki czekałeś (-aś) od lat! Przejrzysty układ materiału, ciekawe kreatywne ćwiczenia, lekcje powtórkowe po każdym rozdziale, rozdział utrwalający materiał z całego kursu, materiały dodatkowe dla lektora - to jest TO! Serdecznie zapraszamy Cię do Strefy Lektora, gdzie dowiesz się więcej.  

Każdy podręcznik to: 120 godzin aktywnej nauki / płyta CD gratis / banki słownictwa / aktualny żywy język / niezbędnik gramatyczny / lekcje powtórzeniowe
 

O podręcznikach

Dla kogo

Podręczniki “От а до я” dedykowane są osobom dorosłym, które znajomość języka rosyjskiego chcą wykorzystywać w sytuacjach kontaktów prywatnych i zawodowych.

Forma  

Podręczniki zostały opracowane w taki sposób, by można było nauczyć się języka rosyjskiego szybko i skutecznie, ale też wygodnie i komfortowo - stąd pomysł na połączenie podręcznika, zeszytu ćwiczeń i notatnika. Nie musisz nosić ze sobą sterty materiałów - wystarczy jedna lekka książka, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz!

Treść  

Każdy podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu. Każdy rozdział zawiera krótkie teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego. Większość ćwiczeń opracowano...
Dowiedz się więcej

Książki poleca

Zadaj pytanie